1 2 4 5

בחירת מנעולן בראשון לציון זהה לבחירת מנעולן בגדרה, מנעולן בבת ים או בכל מקום אחר. מגוון השירותים להם אנו נזקקים הוא רחב והוא כולל תיקון מערכות אבטחה במשרד, התקנת אזעקה ואף פריצת מנעולים. כיוון שביטחון הוא נושא חשוב עלינו לבחור בקפידה את המנעולן איתו אנו רוצים לעבוד. מאמר זה מונה מספר טיפים לבחירת מנעולן אמין ומקצועי המתאים לשירותי המנעולנות.

תחילה נסו להשיג המלצות וחוות דעת ממכרים, חברים ומשפחה על מנעולנים איתם עבדו בעבר. במידה ולא מצאתם חפשו בדפי זהב או באינטרנט אחר מנעולן באזור שלכם. וודאו כי המנעולן מכיר את סוג המנעול אליו הוא נקרא. לא כל המנעולנים מכירים את כל סוגי המנעולים ולכן חוש בלהגיד עוד בשיחת הטלפון למנעולן את סוג המנעול של הדלת אותה אתם מעוניינים לפרוץ.

ישנם מנעולנים שהמומחיות שלהם היא שכפול מפתחות וחלקם מתמחים בפריצת אזעקות רכב לכן בהתאם לעבודה הרצויה כדאי לבחור את המנעולן המתאים. חשוב לבחור מנעולן הזמין 24 שעות ביממה כיוון שבדרך כלל הזמן בו אנו נזקקים לו הוא הזמן הכי פחות מתאים – חזרה מבילוי בשעה שלוש לפנות בוקר, בשעה 6 שחוזרים מהעבודה או אפילו בארבע אחר הצהרים ביום שבת שחוזרים מהים. השתדלו גם למצוא מנעולן בקרבת מגוריכם על מנת שזמן התגובה של המנעולן יהיה זמן תגובה מצומצם ומהיר ולא תחכו לו מחוץ לדלת זמן רב.

בחרו מנעולן על פי ההסמכות, וותק ורישיונות העבודה שיש לו, כך תוכלו לוודא שהמנעולן אותו הזמנתם אכן יכול להתמודד עם העבודה ועם המנעול העמוד לפניו. לדוגמא, אם אתם מחפשים מנעולן ברחובות כדי לפרוץ דלת עם אזעקה מתוחכמת וודאו כי הפורץ התמודד בעבר עם אזעקה מהסוג שיש ברשותכם. חשוב מאוד גם לבחור בעל מקצוע אמין ומהימן. המנעולן אותו תזמינו לפרוץ את הדלת שלכם יכיר את מערכות הביטחון בביתכם ולכן חשוב כי לא יעשה שימוש לרעה במידע זה.

כאשר לא נבדקות כל האופציות מראש ולא נבחר המנעולן הטוב ביותר לביצוע המשימה בטרם האירוע, אנו בוחרים בלחץ את המנעולן הראשון שאנו פוגשים ולעיתים משלמים על כך מחיר כבד.