1 2 4 5

בשביל התקנת דודים בבתים אתם חייבים לדעת על המחירים שאתם אמורים לשלם, כל דוד מגיע בגודל שונה ובנפח שונה,המחירים של הדודים הם בין אלף שקל לשלושת אלפים שקלים,יש דודים יותר גדולים אבל הם דודים תעשייתיים.

אתם צריכים לדעת להקפיד ברגע שאתם רוצים להתקין את הדוד ,קודם כל יש תו תקן שאתם חייבים להקפיד עליו בשביל לקבל תמורה מלאה על הכסף שאתם משלמים אתם צריכים לבדוק שלדוד יש את האישור המתאים ממכון התקנים.הדבר השני שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק את האחריות, בדרך כלל דוד מחזיק בין עשר לחמש עשרה שנה,היצרים של הדודים חייבים לתת אחריות על הדוד, למקרה של נזילה וכמובן גם אחריות על החלפים של הדוד עצמו,הדבר השלישי אתם צריכים לשים לב על שסתום הביטחון-התפקיד העיקרי של השסתום הוא למנוע לחץ ממיכל המים ולנזילות מים כדי לא לגרום להפסקות חשמל שיכולות לקרות,צריך לבדוק את שטח הגג לבדוק שהכול נישאר במקום אחרי שהמתקין הולך.

דוד שמש אם לא ידעתם הוא המצאה ישראלית,המטרה העיקרית של ההמצאה הזאת היא לספק מים נעימים וחמים לכל בית בארץ ישראל,פשוט הדוד מנצל את אור השמש בצורה טבעית בשביל לחסוך באנרגיה.המשימה הזאת מנוצלת ברמה גבוהה ובהצלחה עצומה, דודי השמש עוזרים לחסוך לתושבי מדינת ישראל יותר מחמש אחוז מצריכת האנרגיה,זהו אחוז החיסכון הכי גבוהה שיש בעולם.

דודי שמש,תחשבו לעצמכם יום אחד שהייתם בים והתרוצצתם ואתם פשוט מתים להגיע הביתה,אתם מסריחים ואפילו מזיעים ואתם פשוט רוצים להגיע הביתה ולדפוק מקלחת אבל פתאום אתם שמים לב שאין מים.

ממש לא חשוב אם זה יום של קיץ שהוא בעצם הכי חם בשנה או שזה יום של חורף שהוא רטוב וקר,אין דבר יותר טוב ומפנקת מאיזו מקלחת שהיא רותחת וחמה כמו שאתם אוהבים,יש ימים כאלה שלא תוכלו יותר לחכות להגיע הביתה ולדפוק מקלחת מפנקת ואז אתם מגלים שהמים קפואים והדוד שמש שלכם מקולקל.

אם במקרה אתם שמים לב שפתאום יש לכם מים מלוכלכים,או שאתם שמים לב שיש לכם איזו שהיא נזילה מהבוילר,או שיש לכם תקלה במערכת החימום אתם חייבים להזמין אלכם איש מקצועי שיטפל ויפתור לכם את הבעיה ברמה איכותית וכמה שיותר מהירה.כשאתם תזמינו אליכם את דוד שמש הטוב שלכם אתם תוכלו לזכות להרבה אושר זה משהו שיוכל לסדר לכם הרבה מהחיים.