1 2 4 5

אחד השלבים המרגשים ביותר בחיינו הם מעבר דירה. אנחנו מתרגשים מהמעבר למקום מגורים חדש, משכונה חדשה ואולי אפילו משכנים חדשים. אנחנו מתרגשים ורק מחכים שהיום המיוחל יגיע. זה קורה בדרך כל שבועיים לפני אותו יום. אנחנו מתחילים לארוז ומחפשים חברה שתספק הובלה. שלב זה יכול להיות מאוד קריטי וסביר להניח שישפיע רבות על התחושה שלנו בסוף המעבר. בדרך כלל רובנו עושים טעויות בבחירת החברה, ומתאכזבים לפתוח את הארגזים בבית החדש, ולגלות חפצים שבורים. טעות זו נפוצה בעיקר בבחירת חברה לפי המחיר. מחיר נמוך יספק שירות בהתאם. אם בחרתם בחברה המספקת שירותי הובלה של תכולת דירה וכל זה ב500 שקל, אל תופתעו לגלות גבר עייף עם טנדר ישן. אל תסתפקו בחיפוש קצר באינטרנט. אל תכתבו בגוגל "הובלות בחיפה" ותבחרו בחברה הראשונה שצצה. ישנם דגשים חשובים שצריך לשים אליהם לב:

ניסיון, מקצועיות והמלצות- חברות הפועלות בתחום במשךשנים רבות יעסיקו צוות מנוסה המכיר היטב את העבודה. צוות זה ידאג לטיפולברהיטים שלכם באופן הטוב ביותר! היתרון הנוסף של החברות הוותיקות הוא קהללקוחות רחב איתו תוכלו להתייעץ ולקבל חוות ביקורת כנה על השירות.

ביטוח- אם בחרתם בחברה זולה, אלתופתעו שלא תראו בחוזה סעיף המציין את המילה "ביטוח". בזמן ההובלהיכולים להשתבש דברים רבים. יכולה להיות תאונה שתגרום לטלטלה ולפגיעה ברכוששלכם. אפילו בור בכביש יכול לגרום לנזק. אל תתעצלו! תקראו את החוזה כולו ואלתוותרו על אף סעיף!

מגבלות הדירה- לפעמים בגלל חוסר מקוםבדירה ובגלל חדר מדרגות צפוף, אנו נאלצים להשתמש בשירותו של מנופאי. שירות זהיכול לגרום לתוספת מחיר משמעותית ביותר, אבל ישנם מקרים שבהם אין לנו ברירהאלא להשתמש בשירות זה. חשוב לעשות שיקולים נכונים ולא לוותר על שירותים שוניםבגלל כסף. אם הייתם מזמינים הובלה רגילה והמובילים היו נתקלים בחדר מדרגותצפוף, סביר להניח שהרכוש היקר שלכם יפגע. עדיף להשקיע כסף נוסף בהובלה מאשרלהתאכזב מרהיטים שבורים.

צוות העובדים- תוודאו כי יהיה ברשותכם צוות עם מספר רב ומיומן של עובדים, אל תסתפקו בעובד אחד לא מקצועי.

תזכרו, אם אתם צריכים חברה מקצועית, אל תסתפקו בחיפוש קצר. תכתבו בגוגל "הובלות בקריות" ותבצעו חיפוש קפדני. אל תתפשרו.